Na czym polega wampirzy lifting

Na czym polega „wampirzy lifting”?

W jaki sposób wytwarzane jest osocze bogatopłytkowe?

Zabiegi odmładzania skóry z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego są idealną alternatywą dla tych, którzy z różnych powodów nie chcą skorzystać z zabiegów polegających na wstrzykiwaniu botoksu. Warto zaznaczyć, że wampirzy lifting pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty. W składzie osocza bogatopłytkowego znajdują się bowiem komórki i czynniki wzrostu, które pochodzą z krwi pacjentki. Jak to jest możliwe?

Osocze jest wytwarzane bezpośrednio z krwi pacjentów. Na kilka dni przed planowanym zabiegiem pobierana jest niewielka (około 6-18 ml) próbka krwi, która potem jest odwirowywana. Proces ten ma na celu oddzielenie od siebie białych i czerwonych krwinek. W rezultacie w laboratorium udaje się otrzymać wykorzystywane do wykonana wampirzego liftingu czyste osocze bogatopłytkowe, które składa się z wysoko zagęszczonych płytek krwi. Tuż przed wykonaniem zabiegu do osocza dodawany jest jeszcze specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu.

Przebieg zabiegu

Z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego wykonywany jest zabieg Regeneris, czyli specjalny program polegający na biostymulacji komórek skóry do rozpoczęcia wzmożonych procesów regeneracji.

Jak tłumaczy nasz rozmówca, specjalista z Kliniki Medycyny Estetycznej Ziemlewski: Sam zabieg jest bardzo prosty i polega na dokładnym ostrzykiwaniu skóry twarzy w celu wprowadzania pod nią preparatu z uzyskanym wcześniej osoczem bogatopłytkowym. W zależności od celu wykonywanego zabiegu, można stosować dwa sposoby ostrzykiwania. W celu zlikwidowania konkretnych zmarszczek obstrzykiwanie jest wykonywane wzdłuż ich brzegów. Jeśli zaś celem jest generalne odmłodzenie skóry twarzy, ostrzykiwanie jest wykonywane w formie klasycznej mezoterapii.

Tak wykonany zabieg odmładzania skóry twarzy jest całkowicie bezpieczny i pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów. Bardzo dużą zaletą wykorzystania wykonanego z krwi osocza jest brak ryzyka wystąpienia późniejszych reakcji alergicznych na zastosowany preparat.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij