Chirurg plastyk - Medical Clinic Podhale

Chirurg plastyk – Medical Clinic Podhale

Chirurg plastyk to specjalista, dzięki którego wiedzy oraz doświadczeniu możemy pozbyć się mankamentów estetycznych, a przy okazji naszych kompleksów. Brak samoakceptacji i pewności siebie to najczęstsze powody wymieniane przez Pacjentów decydujących się na skorzystanie z konsultacji w zakresie chirurgii plastycznej. Szacuje się, że około 80 procent osób, które pojawiają się u lekarza, rzeczywiście ma obiektywny problem estetyczny – natomiast 20 procent to osoby o zaburzonym postrzeganiu własnej urody i sylwetki. Z tego względu niezwykle ważny jest wybór takiego specjalisty, który przeprowadzi z Pacjentem dogłębny wywiad, pozwalający na ustalenie realnych rezultatów potencjalnego zabiegu. Może się bowiem okazać, że mimo zrealizowania procedury operacyjnej, będzie on niezadowolony z efektu i zdecyduje się na dalsze modyfikacje ciała – dla osiągnięcia sobie tylko znanego, nierealnego celu.

Wyzwania przed wyborem lekarza

Nadmiernie naciągnięta twarz, zbyt duże implanty piersi, pośladki powiększone do nienormalnych rozmiarów – efekt sztuczności, wygląd Kena czy lalki Barbie – takie obrazki można co jakiś czas oglądać w sieci. Są to rezultaty zabiegów przeprowadzanych najczęściej za granicą, przez osoby, które nie posiadają ukończonej specjalizacji. Niestety zdarzają się również specjaliści, którzy przedkładają zysk nad zdrowie Pacjentów, realizując ich absurdalne wymagania i wpędzając ich w dalsze desperackie modyfikowanie ciała. Z tego względu chirurg plastyk, z którego usług chcemy skorzystać, powinien być sprawdzoną, godną zaufania osobą.

Jak dokonać wyboru specjalisty?

Najważniejsze jest kierowanie się opinią na temat danego lekarza oraz ocena efektów przed i pooperacyjnych. Aktualnie większość specjalistów jest aktywna w sieci oraz mediach społecznościowych, zatem możemy zapoznać się z rezultatami przeprowadzonych przez nich zabiegów. Dodatkowo znajdziemy w internecie oceny wystawiane przez samych Pacjentów – warto śledzić fora internetowe oraz grupy na Facebooku. W ten sposób możemy przekonać się, czy styl operowania nam odpowiada – bowiem każdy specjalista ma swoje indywidualne predyspozycje. Dzięki ocenie efektów oraz wczytaniu się w opinie możemy upewnić się, czy wybrany przez nas chirurg plastyk sprosta naszym wymaganiom.

Jak znaleźć efekty przed i po?

Jeśli dany specjalista nie prowadzi własnej strony internetowej, warto poszukać efektów na stronach klinik, z którymi współpracuje. Przykładem może być wielospecjalistyczna klinika – Medical Clinic Podhale – na której stronie Pacjenci mogą zapoznać się z wybranymi rezultatami zabiegowymi. Pracujący dla tej placówki lekarze to najlepsi krajowi specjaliści, którzy mogą się pochwalić nie tylko setkami przeprowadzonych operacji, ale również nienaganną opinią. Każdy ze specjalistów – chirurg plastyk dr n. med. Wojciech Jasek, lek. Marek Ciesiński, lek. Karolina Małek-Stelmachowska, lek. Agnieszka Niewczas oraz lek. Michał Pasiński – stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w polskich i zagranicznych kongresach z zakresu chirurgii plastycznej. Z opiniami na temat danych specjalistów można zapoznać się również na takich stronach jak Znany Lekarz.

Chirurg plastyk – wybierz specjalistę w Medical Clinic Podhale

Jeśli pragną Państwo skorzystać z możliwości chirurgii plastycznej, a przede wszystkim pozbyć się mankamentów estetycznych, zapraszamy serdecznie do naszej kliniki. Wszystkie operacje wykonywane są w ramach tak zwanej chirurgii jednego dnia. Oznacza to, że już po dobie od operacji Pacjent może wrócić do domu. Ważne jest jedynie dalsze postępowanie zgodnie z zaleceniami danego specjalisty oraz stawienie na wizycie kontrolnej.

Wśród oferowanych przez nas zabiegów znajdą Państwo między innymi takie procedury jak: plastyka piersi (powiększanie, podniesienie, redukcja, usunięcie preparatu Aquafilling), korekcja nosa, uszu, face lifting, plastyka powiek górnych oraz dolnych (w tym laserowa korekcja powiek), plastyka ramion, ud, łydek, liposukcja oraz abdominoplastyka, lip lift, lift czoła, usunięcie poduszek Bichata. W doborze specjalisty może Państwu również pomóc konsultacja telefoniczna ze specjalistką ds. operacji plastycznych :+48 519 754 318

Zapraszamy serdecznie – pomożemy Państwu w osiągnięciu wspaniałego rezultatu i wymarzonej metamorfozy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij