Przed przyszłymi matkami pojawia się wiele wyzwań już na etapie ciąży. 9 miesięcy to nie tylko emocje, adrenalina i chęć, by maluszek był już z rodzicami na świecie. To także poszukiwanie komfortu i wiedzy, czy dziecko prawidłowo się rozwija. Dla rodziców ważnych momentów przez te 9 miesięcy jest bardzo dużo, a do jednych z najważniejszych należy pierwszy dźwięk bicia serca maluszka. Taką możliwość oferuje detektor tętna płodu.

Profesjonalne urządzenie do wykonania zapisu KTG swoje miejsce znajduje w szpitalach, ale ten sam sprzęt może znaleźć się na wyposażeniu przyszłych rodziców. Mówimy o komforcie, okazji, by poczuć, że dziecko jest bliżej rodziców. Z kolei dla kobiet w zaawansowanej ciąży to gwarancja bezpieczeństwa i szansa na szybką reakcję, ponieważ odsłuch bicia serca możliwy jest już od 9. tygodnia ciąży. Kobiety, które są na ostatniej „prostej”, będą w stanie wyłapać każdy moment potencjalnie zagrażający życiu dziecka. Wieść o owinięciu pępowiną to już konieczność stosowania profesjonalnego urządzenia, choć takich sytuacji może być znacznie więcej.

Bezpieczeństwo musi kosztować, ale przyszli rodzice, którzy zmagają się z wieloma wydatkami już na samym początku, szukają sposobów na oszczędności. Jednym z nich jest oferta wypożyczalni https://www.rentmama.pl/. Co ważne, do rąk rodziców trafia detektor tętna płodu równie profesjonalny i o tak samo wysokiej jakości, jak urządzenia stosowane w warunkach szpitalnych. To nieporównywalna wartość, w stosunku do urządzeń sprzedawanych na aukcjach internetowych. Kolejno zdecydowanie niższe koszty, dzięki czemu wszyscy przyszli rodzice mogą pozwolić sobie na korzystanie z detektora tętna płodu, nawet przez dłuższy czas.

Bezpieczeństwo maluszka, ale i mamy jest najważniejsze. Mówimy o bezpieczeństwo nie tylko względem możliwości szybkiej reakcji i dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości, ale również tym związanym z użytkowaniem sprzętu. Proponowany przez wypożyczalnię sprzęt medyczny to niezawodność w działaniu i precyzja, którą docenią najbardziej wymagający.

Dla naszych czytelników wypożyczalnia rentmama.pl przygotowała zniżkę 10% na detektor tętna płodu po wejściu z linku: www.rentmama.pl/polecam/medicapr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ