Bezpieczeństwo w ciąży – detektor tętna płodu

Bezpieczeństwo w ciąży – detektor tętna płodu

Przed przyszłymi matkami pojawia się wiele wyzwań już na etapie ciąży. 9 miesięcy to nie tylko emocje, adrenalina i chęć, by maluszek był już z rodzicami na świecie. To także poszukiwanie komfortu i wiedzy, czy dziecko prawidłowo się rozwija. Dla rodziców ważnych momentów przez te 9 miesięcy jest bardzo dużo, a do jednych z najważniejszych należy pierwszy dźwięk bicia serca maluszka. Taką możliwość oferuje detektor tętna płodu.

Profesjonalne urządzenie do wykonania zapisu KTG swoje miejsce znajduje w szpitalach, ale ten sam sprzęt może znaleźć się na wyposażeniu przyszłych rodziców. Mówimy o komforcie, okazji, by poczuć, że dziecko jest bliżej rodziców. Z kolei dla kobiet w zaawansowanej ciąży to gwarancja bezpieczeństwa i szansa na szybką reakcję, ponieważ odsłuch bicia serca możliwy jest już od 9. tygodnia ciąży. Kobiety, które są na ostatniej „prostej”, będą w stanie wyłapać każdy moment potencjalnie zagrażający życiu dziecka. Wieść o owinięciu pępowiną to już konieczność stosowania profesjonalnego urządzenia, choć takich sytuacji może być znacznie więcej.

Bezpieczeństwo musi kosztować, ale przyszli rodzice, którzy zmagają się z wieloma wydatkami już na samym początku, szukają sposobów na oszczędności. Jednym z nich jest oferta wypożyczalni https://www.rentmama.pl/. Co ważne, do rąk rodziców trafia detektor tętna płodu równie profesjonalny i o tak samo wysokiej jakości, jak urządzenia stosowane w warunkach szpitalnych. To nieporównywalna wartość, w stosunku do urządzeń sprzedawanych na aukcjach internetowych. Kolejno zdecydowanie niższe koszty, dzięki czemu wszyscy przyszli rodzice mogą pozwolić sobie na korzystanie z detektora tętna płodu, nawet przez dłuższy czas.

Bezpieczeństwo maluszka, ale i mamy jest najważniejsze. Mówimy o bezpieczeństwo nie tylko względem możliwości szybkiej reakcji i dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości, ale również tym związanym z użytkowaniem sprzętu. Proponowany przez wypożyczalnię sprzęt medyczny to niezawodność w działaniu i precyzja, którą docenią najbardziej wymagający.

Dla naszych czytelników wypożyczalnia rentmama.pl przygotowała zniżkę 10% na detektor tętna płodu po wejściu z linku: www.rentmama.pl/polecam/medicapr

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij